19:15
מה לעשות אם אין מין עם בעלה או אשתו? סיבה לכישלון, קצות פסיכולוגים.

יש סיבה ספציפית מאוד שמסבירה את היעדר יחסי מין בצמד. ברדיו נדונו השאלות של המשתתפים הנדונים. נושא התוכנית: מה לעשות, אם אין מין, וכיצד להתמודד עם קצת. גברים התקשרו והתפצו את הניצחונות שלהם, נשים מתחו ביקורת עליהם.

תחזוקה של גברים מאובטחים - העבודה מסובכת נפשית. מיליונרים של ישראל לא טרחו בפומבי להראות נשים וילדים. זה יעיל יותר כדי להזמין eSquiten, אשר ידגיש את הרמה ויאוסף חברה נעימה.

תארו לעצמכם רק כי חדר השינה הזמין אלף חברים והושיט את האמת מוט.

התוכן של המאמר

1 התקנה חשיבות המין 2 תרבות תִקשׁוֹרֶת 3 כאשר מיטה סדקים על התפרים 4 נ ' אני יכול או לא רוצה? 5 מצב בְּרִיאוּת 6 פסיכולוגי סירוס 7 פתולוגיה נקמה - אינפנטליות למבוגרים

גם הגברות היו זועמות, כאילו מעולם לא נדונו עם ארנק רווחה ותיק ששומר על מוט אורגזמות. בסוף השידור לשיחות וסכסוכים, הצטרפו פסיכולוגיה וסקסולוגים. הם הצדיקו את בעיית כשלים ובאי-ביטון, כמחסור הכולל של מין ושמחה לא התקבלו משיעורים אלה.

הַתקָנָה חשיבותה של סקסי

ביחסים תמיד אשם. הביטוי הוא חד, רשע, אבל מסביר לאנשים מאוד, מה הנישואין והמשפחה אחראים. אם אחד נופל נגד קרניים לתוך התקרה, השני יהיה מתחת. וכל הקסם של שיעורים שקטים במיטה לא יהיה כמו הצבעים שלה בחלומות של זוגות צעירים ויפים.

סקס הוא פתרון הדדי לסמיכות, וכאשר מתברר להיות למעלה, השני לא נתון הזכות לשאול ולדבר על התרחישים שלה לפיתוח העלילה. לכן, גברים מופתעים לפעמים, שממנו נאמנותם מסרבת אותם במין. נשים, לפעמים, שאלו שאלה לא פחות מצחיקה "למה בעלה לא רוצה?-. זה נשמע לא כל כך אמין. במקום זאת, זה צריך להיראות כמו "העז הזה לא רוצה לי יופי, אבל איך הוא חלם!-

וזה כבר יהירות וגאווה, אשר באופן עקרוני לא צריך להיות במערכות יחסים. כאשר הריגוש ופחד להישאר לבד עובר, סקס נע לתוך הרקע. לא כי זה הרכיב שבו היחסים להחזיק מעמד, אלא בגלל הרגשות בין גבר לאישה באה לידי ביטוי באהבה.

אובדן ערכי מין מוביל לרצון מוחלט לשנות את השותף, להיות לבד, למצוא תחביבים חדשים. אם אחד עייף אחרי העבודה, והשני רוצה תשומת לב ולא מקבל את זה, אז יהיו שיעורים שונים כדי למלא את הריקנות ואת הכאב מן העובדה שאהוב לא רוצה ללכת למיטה אחת.

מגיע לפסיכולוגים, עם סף רק אז אל תדבר על בעיות מיניות. צריך לבטוח כדי להבין את הסיבה, שעליו הפסיקו גבר ואישה לחיות במיטה לא לשינה.

תַרְבּוּת תקשורת 2

בהתחלה הוא היה כל כך טוב, טוב, ו ואז הפך לבקר עצלן. הוא לא אוהב בורש, כפי שהוסר בבית. אבל היא גם השתנתה מאוד כשהחלה להתלבש לעבודה.

בְּעָיָה באדם. אבל יינות לא באישה ויכולות הקולינריה שלה. אלה בררן. בְּעָיָה שקרים בקנאה: האיש יש חשד כי בן הזוג מישהו התחיל. לפיכך, אין עניין בבעלה, אין רצון ללכת לישון לדלל זיכרונות על ידי כמה נשימה ומילוי מגע על האוזן.

סובלת את המחשבות האלה לא רק, אבל האישה. מה לחשוב שבעלה לא מאמין, נעלב על ידי השערותיו לא רוצה לדבר בכנות. לפעמים אני רוצה להסביר כי תרבות התקשורת עוזר להציל את הנישואין:

במקום צרחות ועבירת ילדים צריכות לדבר ישר אל המצח. נשים לא אבדו מזה, כמו גברים. להיפך, תופסת הכל הולם ומוכן לענות. אם גבר פוחד מאמת, פתאום שינה אותו, הוא צריך להשיג שאלות לפחות כמה בהירות. לֹא שיחה - נתיב ישיר לעלבונות מאישה שלא מבינה מה קורה.

חָשׁוּב! מתכונן לשיחה יכול לקחת כמה ימים, אבל זה נחוץ, גם אם הדיון עצמו יימשך כמה דקות. ואז שניהם יוכלו לעשות תלונות ולהבין מה בדיוק קרה בין השותפים.

מתי מיטה סדקים על seam3

חוסר שיחה לעתים נדירות מאפשר לך להבין אחד את השני. זה נראה כי מונע אהוב להרגיש מאוהב בצלחת שלהם? שתיקה של נשים חשובה כל כך וצפויה מגברים שאינם יודעים מה לעשות בקשר לזה. לכן, הם לא יכולים להבין למה הילדה שותקת, אשר מסתתר. להישאר מריבות על הזוטים, קורא לדיון הלבשה תחתונה רדיו ומלוכלך.

וכאן מתחילים לצאת כמו גלון בחור, אפשרויות להצעות, מה לעשות אם אין מין. אנשים טובים כל כך לא מסומנים על ידי חמלה כי הם מוכנים שעות לדבר על בעיות של אנשים אחרים. ופסיכולוגים הצליחו על בסיס כל האמת ולא נכון כדי לגלות איפה סקס מהמיטה הולך ולמה לא מחזירה.

לֹא אני יכול או לא רוצה?4

אחת הסיבות לאיזה מין נעלם אינו אובדן עניין, עצלות בנאליות, כאשר אני רוצה ליהנות חופש. אחרי עבודה או יום קשה, אדם נשען מאחורי הצעצועים במחשב, מתקשר עם חברים, והחוב הנשוי אינו מסרב לביצוע בשבתות.

ככלל, כאשר הכל כבר לא תפס, הוא האמין שהיא לא תלך לשום מקום. ואז הקור מופיע מהאישה. היא רוצה תשומת לב: מתקשר עם חברים, עמיתים, ביקורים אירועים. אז מתחיל החיים השני:

W יש לו אינטרסים משלה כמו בעל, אבל באותו זמן מגיע רמזים על מפלרטטת ו ligae. איש מבין שאתה צריך לשנות משהו, אבל זה לא מעז, כי ההליכים מפריעים נוודיות.

ואז מגיע כדור ענק, איטי אשר משקט השקופיות כבר לא אפשרי. כל יום הכל קשה יותר לקחת אחד את השני של עמדות, ובני זוג להיות סוד. בעיות לצבור, אך לא נפתרה. המתח גדל. המיטה לא חמה מפסיק להתקשר. מישהו יגיד שהעבודה היא להאשים, פנאי, אבל יש זוגות, אשר לא עצלן מדי לקחת את הידית לטייל דרך הפארק. יהיה תשוקה וכל השאר ימלא במלואו. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/

על ידי סטטיסטיקה, שליש של בני זוג יש סקס לאחר עבודה היומיום החיים בשבוע. אחר, 23% מהזוגות, מעדיפים להירגע במיטה מספר פעמים שבוע, השאר אינם מעוניינים בעייפות ובטרחה.

אינדיקטורים אלה משתנים, שכן גיל הזוג שונה, וכן את רמת התעסוקה, האחריות החברתית. צעירים מנהלים לא רק לשים לב לחיים האישיים, אלא גם לטפל בחורה. זוגות שבהם יש ילדים, לשכוח מין בסוף השבוע, ובימי חול, כאשר הילד עייף וישן, יותר זמן לבלות יחד.

עם זאת, תנאי הדיור לא נלקחו בחשבון: כמה זוגות ציינו כי אין להם לאן לקיים יחסי מין, ובמקומות ציבוריים זה לא יתקבל. גם צעירים חסרים כסף למגורים קבועים בנפרד מהורים. כמו שאומרים, האהבה לא תהיה מוזנה, וללמוד מלכתחילה. עבור מטוסים ראשונים של בנים.

מדינה בריאות 5

סירוב חד של מין כרוך בנוכחות מחלות מין. אין צורך לשכוח את זה, מאז שינויים פיזיולוגיים, פסיכולוגי וגיל יכול להיות הסיבה. לדוגמה, זוג פעיל תומך מין בכל ערב בבית, ויום אחד אדם מסרב הנאה.

הנערה מתחילה לחשוד בו אדישות כרונית, אנוכיות, ומה אני יכולה להסתיר, פילגש. אולי היה לה מקום להיות כשהבחור הצית את הוראותיה. אם אתה מגלגל דרך האירועים של הימים האחרונים בראש, יש פאזל ברור לחלוטין:

מֵאָחוֹר כמה ימים לפני הסירוב, הוא התעכב בעבודה, בשם אמא וחברים, כל הזמן מדבר עם מישהו. בערב יש לו תחביבים חדשים.

כל זה מציע. וכבר למדו תוצאות במדויק מסיפוריו שלא יתקיים. לכן, עדיף לבדוק פעמיים את איכות הטיפול הרפואי ולברר אם בן הזוג לא פונה לרופא המשפחה או לרופא של מרפאה פרטית.

כל וו חיובי יאפשר לנו להתחיל ביסודיות שיחה, ולא להמציא את הספקולציות. אגב, חוסר האמון יכול גם להשפיע על איכות חיי המין, במיוחד אם היא היתה בעבר מושלם קצת.

בביטחון אומרים שאדם חולה, לא רק עזרה והעובדות מרופאים יעזרו. נניח, לאחר כישלון חד של מין וכמה ימים או שבועות של טיפול, אדם שוב מראה עניין. אם זה לא קשור לפרויקט עבודה חשוב, תחרויות ספורט, מחלות psychosomatics, הבחור השיקה בכנות.

בנוסף, הוא יטען כי האינטרס היה חסר לזמן מה, כי הנערה לא זחילה כל כך, לא לבשה את זה או אמרה מילה פוגעת מאוד, שהוא עצמו לא זוכר.

פְּסִיכוֹלוֹגִי סירוס 6

זה עקב שינויים הקשורים לגיל התנהגות אנושית, מאניה שלו של גדולתו או רעיון פולשני לעשות את כל הנשים תלוי בו לאחר רעד ברגליים. גברים כאלה מוצאים את עצמם לעתים קרובות בשבי תשוקותיהם ואשליותיהם, כי אי אפשר להתווכח בביטחון שכל אישה מקבלת אורגזמה שווה. הממוקם בחיים הוא רוב הפסקות סטריאוטיפים.

כאשר כל המקרים שהוזכרו לעיל, מצא את האישור והסיבות שלהם, אתה יכול לדבר על האפשרויות והשיטות פתרונות לבעיה.

אם אנחנו מדברים על פסיכולוגית גיל, אישה צריכה לדעת כמה הבחור מושפע. ריכוז תשומת הלב כאן מלכתחילה. ואם אתה מצליח להגיע אל גן עדן, ילד יכול לעזור עם עצה. לא צריך לפנות משם ודיבר כל על עצמי ירה. אפילו גברים מנוסים יכולים להיות טועים עליונות על נשים טֶבַע.

ניכור וגיוון של תווים קשה לדבוק כדי להפוך את העתיד המושלם: אדם מתעייף בעבודה, גם אישה. כנראה טיפש להבין למה אף אחד לא רוצה קודם לקחת אחריות ליוזמה במין. זה הרבה יותר קל לחכות כאשר ההר הולך Magomed, מה לעשות את הצעד הראשון בתהום. ראשית, לא הראשון, שכן מאדם לא מצפה שום התנשאות.

אם הסיבה לכישלון המין טמונה מחלה, מצב בריאות, עדיף להתחיל לדבר. כאשר שותף מודע לכולם ניואנסים של החיים האישיים, ויש לו את זה נכון, זה יהיה קל יותר לא רק כדי להימנע זיהום, אלא גם למנוע את הפער, אם, כמובן, זה שווה את זה.

יש סיבה נוספת שמגיעה לרעיון של חוסר חוק של יחסים אינטימיים. מה לעשות אם אין מין ולא יהיה ארוך מאוד? הדבר הגרוע ביותר הוא שכמה מהם מבינים עד כמה הגיע טינה, אבל אף אחד לא רוצה לעמוד על נתיב פשרה.

גישה כזו יכולה להיהרג לא רק אינטימיות, אלא גם אמונה בעתיד בהיר. לכן, זוגות צעירים צריכים לעתים קרובות יותר לדבר על הרצונות, ומבוגרים בקפידה להקשיב דממה של בן הזוג. כפי שאתה יודע, אהבה כל הגילאים הם כנויים.

- פתולוגולוגי נקמה - אינפנטליות למבוגרים_8212

התנהגות זו יכולה להיות מוצדקת אם ילד ממוקם ליד הנערה, צעירים וחסרי ניסיון. זה ייקח נקמה על ארוחת הצהריים חמוצה ואת העוף שלילי בכל פעם הנערה לא יכול להתמודד עם המשימה הנשית המקורית שלו. תסתכל על עלות החינוך לפני שניהם מבוצעים בקשר אינטימי, שכן הרבה יכול להיות שונה.

עם הזמן, קשה להבין מדוע אדם ייסור רעב סקסי האהוב שלו. אם מישהו מתחיל, אתה צריך לעצור.

עמידות סובייטית ואת הפגמים של המידע הולידו את הדעה הלא מדויקת כי ליווי - כל זה משהו, עם בושה, זה, בעובדה זו זה שווה את זה כדי לשתוק. רק מעטים יש מידע כי שירותי ליווי בישראל אין שום קשר לזנות.

אולי זה משחק רגשות, שם הוא חסר ביטחון, אומץ ותשוקה.

אם השותף האינפנטילי התברר שהוא ילדה, היא תסרב לקרבה על זה מסיבות ברורות. כאשר הבחור מבין את האשמה, הוא יוכל לחדש את המין. אחרת, זול ישחק עם הבדיחה הרע של הנערה, רק אנשים פחדנים יכולים להכריז על אזהרה ורמז.

אקספרס איוב קל יותר. אבל לפעמים יש מטרה - לקבל עבריינים למעשיו. תן להם, הם לא יהיו נוראים, ההשלכות של לא רציני. אולי זו הדרך היחידה להגיע אליה ולהעביר את המצב לשורש הבעיה.

מצב זה דומה לסיפור אגדה באנגלית על זקן ועל אישה זקנה שלא דיברה זו את זו כדי לא לריב ולא להתווכח. מסוגל לחלק את התחייבויות אשר ילך הדלת ייסגר לבית. הם פעלו כך: מי ראשון אומר את המילה, הוא איבד. כתוצאה מכך, ישבתי בשקט ביום, שבוע.

ואז הגיעו השודדים, שדדו, והשניים האלה נשארו על שוקת השבורה. כאשר העקרונות יקרים יותר מאשר הבנה אנושית, אתה צריך לחשוב, אבל זה שווה לבזבז זמן ועצבים על טיעונים כאלה. ובכל זאת, לא אמריקה נפתחה להצהיר על מלחמה בבית.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

אם היתה בעיה כאשר סקס נעלם במערכת היחסים, זה לא יהיה אפשרי לפתור את זה לבד. יצטרך לעבוד בשני השותפים כדי להחזיר את הניצוץ באיחוד. אתה לא צריך למהר עם "המקום במחצבה", לרוץ לתוך חנות סקס, לקנות את כל ראווה ומיד ליישם את כל זה ב. חשוב להחזר בהדרגה תשוקה, ולא רק היבטים אינטימיים חשובים כאן. נסה יותר זמן להחזיק לבד. זכור איך החלו היחסים שלך. אל תפחד לפתוח שותף, לשאול שאלות. ראשית, להקים חיבור מנטלי, ולאחר מכן יחזור למין היחסים.

Просмотров: 266 | Добавил: petmehvmunt | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar